Ako to funguje

Nachádzate sa na mieste, kde je celkom jasne a stručne popísaný postup žiadosti o pôžičku:

1. Proces začnete zvolením si výšky pôžičky, ktorá bude pre Vás čo najvýhodnejšia, môžete si vybrať pôžičku až do 80 000 €.

2. Potom vyplníte nezáväzný online formulár žiadosti o pôžičku pre nezamestnaných,ktorý sa nachádza v sekcii „Online formulár“ na tejto stránke. Za vyplnenie formuláru neplatíte žiadne poplatky a je celkom nezáväzný. Nemusíte sa ani obávať o Vaše osobné údaje – sú pod ochranou zákona o ochrane osobných údajov.

3. Keď vyplneníte formulár o pôžičke pre nezamestnaných, tak je žiadosť automaticky vypracovaná systémom.

4. Ak je Vaša žiadosť uzatvorená ako úspešne schválená, skontaktuje Vás investor alebo sprostredkovateľ ako z bankového, tak nebankového sektoru cez email alebo telefón s ponukou konkrétnej pôžičky, čo najbližšej Vašim predstavám. Ak nebudete s ponukou pôžičky spokojní, môžete ju odmietnuť bez akýchkoľvek poplatkov.

5. Ak Vám všetko bude vyhovovať a vy budete mať naďalej záujem o túto pôžičku, kontaktuje Vás investor, ktorý s Vami podpíše zmluvu a vyplatí Vám pôžičku v hotovosti alebo priamo na účet, podľa toho ako sa dohodnete.

Prevádzkovateľ tohoto portálu nezaručuje, že ponúknutý produkt od úverovej alebo sprostredkovateľskej spoločnosti bude rovnocenný s inzerovaným produktom na tejto stránke, na ktorej je uvedený len reprezentatívny príklad pôžičky.

Komentáře nejsou povoleny.